www.Modingas.tk - čia gali rasti pagalba atsakant į modingo klausimus.Prašome registruotis tik tuo atvėju jeigu, būsite tikrai aktyvus narys. Dar yra vietų modeatoriams, tad jeigu pasireikši tam tikroje skiltyje tau yra daug šansų gauti modeatoriaus teises. Smile


Startavom : 2010 02 25 16:59 hPoll

Kurio vartotojo pamokos jums paliko labiausia?

 
 
 
 

Rodyti rezultatus

Dėmesio!!
Vyksta konkursas!!!
Užsuk, užsirašyk, dalyvauk!!!


Konkurso taisyklės (spausk)
Prisijungti

Aš pamiršau savo slaptažodį

Tapk gerbėju
Modingas on Facebook

Kaip užblokuoti tinklapius, kad jų nekrautų

Go down

20100308

Rašyti 

Kaip užblokuoti tinklapius, kad jų nekrautų
Kaip užblokuotį tinklapį, kad jį nekrautų? Tai padaryti nesunku. Einame į C --> windows --> system32 --> drivers --> etc. Ten rasime hosts failiuką, jį atidarome per notepad (spaudžiame ant jo --> open with --> notepad). Atidaryto failo apačioje rasime užrašą 127.0.0.1 localhost . Taigi, norėdami užblokuoti kokią nors svetainę, apačioje parašykite kitą tokią pat eilutę kaip localhost, bet vietoje šio žodžio įrašykite blokuojamą puslapį (be [You must be registered and logged in to see this link.] Pvz. 127.0.0.1 one.lt.Visa bėda, kad blokuojamas bus tik ėjimas į one.lt. Puslapį bus galima pasiekti vedant [You must be registered and logged in to see this link.] Taigi teks suvesti ir su www ir be www

Kuriame failą, kurį paleidus, blokavimo informacija būtų automatiškai įrašoma į hosts failą

Kad galima būtų draugui šunybę iškrėsti, užblokuojant kokią nors jo mėgiamą svetainę, galime sukurti tam skirtą failą ir jam nusiųsti.

Vėlgi atsidarome Notepad programą (jei yra nežinančių, kaip ją rasti, spaudžiame ant desktopo dešinį klavišą --> New --> text document) ir į jį rašome, ką norime užblokuoti. Blokavimo eilutės atrodys kiek kitaip nei prieš tai:
@echo off
echo 127.0.0.1 one.lt >>
%WinDir%\system32\drivers\etc\hosts

Kaip matote pirma eilutė specifinė, kitos identiškos, skiriasi tik blokuojamas adresas. Taip surašę visus blokuojamus puslapius, Notepad meniu juostoje spaudžiame File > Save as. Filename eilutėje įrašome pavadinimas.bat ir išsaugome (failas būtinai turi būti su galūne .bat . Jo pražia nesvarbi, pvz., porno.bat ; one.bat ; sodas.bat ir t.t.). Dukart pele spragtelėjus ant šio failo, duomenys bus įrašyti į hosts failą.

Kaip atblokuoti užblokuotus puslapius

Atblokuojat lygiai taip pat, kaip ir užblokavote. Su Notepad atsidarote:
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts ir ištrinate įrašytus prierašus
avatar
RaPro
Senbuvis
Senbuvis

Pranešimų skaičius : 172
Taškai : 3578
Reputacija : 11
Užsiregistravo : 2010-02-25
Amžius : 25
Miestas : Pajiešmeniai

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.modingas.tk

Atgal į viršų Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume