www.Modingas.tk - čia gali rasti pagalba atsakant į modingo klausimus.Prašome registruotis tik tuo atvėju jeigu, būsite tikrai aktyvus narys. Dar yra vietų modeatoriams, tad jeigu pasireikši tam tikroje skiltyje tau yra daug šansų gauti modeatoriaus teises. Smile


Startavom : 2010 02 25 16:59 hPoll

Kurio vartotojo pamokos jums paliko labiausia?

 
 
 
 

Rodyti rezultatus

Dėmesio!!
Vyksta konkursas!!!
Užsuk, užsirašyk, dalyvauk!!!


Konkurso taisyklės (spausk)
Prisijungti

Aš pamiršau savo slaptažodį

Tapk gerbėju
Modingas on Facebook

Patch'o quick access įrašymas

Go down

20100331

Rašyti 

Patch'o quick access įrašymas
PAVOJINGA: Pacth'inant telefoną, naudojant kitos FW versijos pack'us, naudojant blogus pack'us - galima sugadinti telefoną. Taigi ką Jūs darote su savo telefonu, yra TIK Jūsų atsakomybė. Aš, ar kas kitas, neatsakau už blogai veikiančius ar sugadintus telefonus.

Prašome viską gerai perskaityti ir kilus neaiškumams klausti, nes proceso metu tai gali būti pavojingą !!!

Nemokamas db2020 serijos telefonų patch'inimas prasidėjo neseniai šių metų pradžioje. Jis suteikia telefonui daugiau galimybių, taip pat galimybę jį nemokamai atrišti. Tai daryti nepatariame pradedantiems vartotojams, nes tam reikia patirties kitaip galėsite atsisveikinti su telefonu. Norėdami sužinoti ar jūsų telefonas DB2020 surinkite šią kombinaciją:
Kodas:
> * < < * < *
ir jei taip turėtumėt matyti DB2020 užrašą:

Visiems procesams mums reikės mums reikes tvarkingo PC, DCU 60 kabelio (standartinis usb kabelis esantis telefono komplekte), DB2020 telefono su pilnai pakrauta baterija.

Susitvarkome USB Flash Device

1.) Atsisiųskite iš [You must be registered and logged in to see this link.] reikalingą driver'į ir isirašykite jį.
2.) Išjunkite telefoną, laikykite C raidę telefone ir įkiškite į jį USB laidą. Windows Operacinė sistema suras kaip naują hardware pavadinimu " USB Flash Device". Atrodys kaip čia:

3.) Atsiras naujas langas su pranešimu sukonfiguruoti naują driver'į, spauskite next ir sutikite su visais toliau enančiais procesais. Prasidės instaliacija, o kai jis baigsis iššoks pranešimas, kad baigta visai kaip čia:


Patch'o quick access įrašymas


Paleidžiam SEtool2 lite v1.11 programą atsiuntus iš [You must be registered and logged in to see this link.]
1) Pasirenkam telefono modelį.
2) Pažymim bypass db2020 security.
3) Surandame ir "įdedame" telefono MAIN fw dalį. Ji turetų baigtis *.mbn. Daug jų galima persisiūsti iš [You must be registered and logged in to see this link.]
4) Mic kategorijoje surandame "quick access" patch'ą, ji galime rasti setool folderyje "setool2lite_db2020\qamaker..." (pasirenkant iš folderio deretų atkreipti demesį į telefono modelį bei Fw (FirmaWare) versiją). (Pačą galite pasidaryti atsidare SETool folderį ir atidarę qmaker tada bus .exe failiukas , tada paimat MAIN failą ir įkeliat į tą qmaker.exe failą)
5) Spaudžiam flash... laikom C ant išjunkto telefono ir jungiame prie USB. Procesas prailgs iki 10-15min. Reikia sekti programos pranešimu langą, gali derėt dar kartelį atjunkt ir prijunkt telefoną...kai iššoks informacinis pranešimas "Click No if you want to install the patch, click Yes, if you want to remove the patch." pasirenkamia No.

Jei šis procesas pavyko kita kartą galėsite rašyt patch'us labai greitai. Tiesiog atidarot setool lite uždedat varnele ant "use quck acess patch", renkamės modelį, į misc kategorija dedam patch'ą ir rašom.

_________________________________________________[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
RaPro
Senbuvis
Senbuvis

Pranešimų skaičius : 172
Taškai : 3616
Reputacija : 11
Užsiregistravo : 2010-02-25
Amžius : 25
Miestas : Pajiešmeniai

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.modingas.tk

Atgal į viršų Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume