www.Modingas.tk - čia gali rasti pagalba atsakant į modingo klausimus.Prašome registruotis tik tuo atvėju jeigu, būsite tikrai aktyvus narys. Dar yra vietų modeatoriams, tad jeigu pasireikši tam tikroje skiltyje tau yra daug šansų gauti modeatoriaus teises. Smile


Startavom : 2010 02 25 16:59 h





Join the forum, it's quick and easy

www.Modingas.tk - čia gali rasti pagalba atsakant į modingo klausimus.Prašome registruotis tik tuo atvėju jeigu, būsite tikrai aktyvus narys. Dar yra vietų modeatoriams, tad jeigu pasireikši tam tikroje skiltyje tau yra daug šansų gauti modeatoriaus teises. Smile


Startavom : 2010 02 25 16:59 h



Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Kurio vartotojo pamokos jums paliko labiausia?

 
 
 
 

Rodyti rezultatus

Dėmesio!!
Vyksta konkursas!!!
Užsuk, užsirašyk, dalyvauk!!!


Konkurso taisyklės (spausk)
Prisijungti

Aš pamiršau savo slaptažodį

Tapk gerbėju
Modingas on Facebook

Ar dalyvausite?

2 posters

 :: Kita :: Balsavimai

Go down

Ar dalyvaysite "Čiupk už papo" dienoje?

Taip
 
Ne
 
 
 
Rodyti rezultatus

Ar dalyvausite? Empty Ar dalyvausite?

Rašyti by RaPro Antr. 05 04, 2010 5:11 pm

Ar dalyvaysite "Čiupk už papo" dienoje?
Data:
2010 m. Gegužės 7 d.
Laikas:
08:00 - 12:00
Vieta:
visur
RaPro
RaPro
Senbuvis
Senbuvis

Pranešimų skaičius : 172
Taškai : 5541
Reputacija : 11
Užsiregistravo : 2010-02-25
Amžius : 30
Miestas : Pajiešmeniai

http://www.modingas.tk

Atgal į viršų Go down

Ar dalyvausite? Empty Re: Ar dalyvausite?

Rašyti by donatas_s Antr. 05 04, 2010 5:57 pm

Čia truputi labai geros informacijos apie šitą iškrypėlišką reikalą:

Facebooke galima rasti tiek visokio šlamšto, kad stebėtis mėgstantis žmogus ten įlindęs iš tos nuostabos gali pamiršti valgyti ir miegoti. Aš didžiajai daliai to gėrio esu išsivysčiusi neblogai veikiantį imunitetą, bet šiandien vienas iš mano “draugų” apsiskelbė dalyvausiantis ne šiaip kokioje “Dienoje be FB”, “Dienoje be Farmville” ar “Dienoje su didelėmis, rausvomis ir plasnojančiomis dramblio ausimis ir užrašu AŠ – IDIOTAS”, o cieloje “Čiupk už papo” dienoje. Reikia pripažinti, vis dar yra triukų, priverčiančių mane kilstelti kairį antakį ir spustelti ant nuorodos.

Tai štai, keli FB vyrai pasipiktino, kad Moterų diena yra, o Vyrų – ne, tad nutarė gegužės 7 d. paskelbti “Čiupk už papo” diena. Tuo metu, kai žiūrėjau, dalyviais užsiregistravę buvo 1047 žmonių. Įskaitant kelias merginas – įdomu, kuriame čiupimo veiksmo gale jos ketina užsiimti pozicijas.

Yra pora priežasčių, kodėl tas renginys (kaip ir didžioji dalis FB užgimstančių veiklų) nepavyks. Pirma, jį ryškiai organizavo geekai, gyvenantys internete ir todėl natūraliai karts nuo karto susimąstantys, kada paskutinį kartą (jei išvis kada nors) lietė kažką panašaus į moters kūną. Aišku, 90% užsiregistravusių to padaryti ir neišdrįs (nebent susitars su tom mergaitėm dalyvėm, bet tam oficialios dienos skirti nebūtina). O tiems, kas bus pakankamai kvaili, kad išdrįstų, turėtų baigtis liūdnai.

Bet yra ir kitas, grynai utopinis atvejis, apie kurį norėčiau pamąstyti. Tarkime, šis renginys pavyksta, kitąmet sulaukia platesnio susidomėjimo ir, kaip kokia nors Boso ar Sekretorės diena, virsta tokia pusiau žinoma, pusiau nelabai švente. Kitaip tariant, kasmet gegužės pradžioje moterys susitaiko su tuo, kad bet koks asilas su kvaila šypsena veide ir šūkiu “Nieko tokio, čia juk tokia proga…” gali jas grabalioti.

Klausimas: kokiame požeminiame garaže turi užaugti vyras, kad kaip alternatyvą Moterų dienai pasiūlytų kažką tokio? Nesu davatka ir suprantu, kad tai humoras, bet kodėl žmonės, netgi juokaudami, jaučia poreikį taip diskredituoti savo lytį? Puikiai įsivaizduoju, kad ir tie, kas užsiregistravo dalyviais, kikena iš šito bajerio, bet kažkur giliai jų smegenėlėse sukasi mintis: “Blia, bet gerai būtų…”

donatas_s
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 27
Taškai : 5181
Reputacija : 9
Užsiregistravo : 2010-03-30
Amžius : 36
Miestas : Vilnius

http://www.egzotika.info

Atgal į viršų Go down

Ar dalyvausite? Empty Re: Ar dalyvausite?

Rašyti by RaPro Antr. 05 04, 2010 6:38 pm

Nereikia būt tokiam piktam ir į šį reikalą žėti optimistiškai Wink
RaPro
RaPro
Senbuvis
Senbuvis

Pranešimų skaičius : 172
Taškai : 5541
Reputacija : 11
Užsiregistravo : 2010-02-25
Amžius : 30
Miestas : Pajiešmeniai

http://www.modingas.tk

Atgal į viršų Go down

Ar dalyvausite? Empty Re: Ar dalyvausite?

Rašyti by donatas_s Antr. 05 04, 2010 6:51 pm

Aš visiškai nepiktas, o žiūriu realistiškai. Galbūt paaugliams tai ir kažkas linksmo atrodo ir pakvailioti galima, bet reik ribas jaust. Nors ir taip aišku, kad nieko ten nebus.

donatas_s
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 27
Taškai : 5181
Reputacija : 9
Užsiregistravo : 2010-03-30
Amžius : 36
Miestas : Vilnius

http://www.egzotika.info

Atgal į viršų Go down

Ar dalyvausite? Empty Re: Ar dalyvausite?

Rašyti by RaPro Antr. 05 04, 2010 7:33 pm

Oj, busss.... Very Happy
RaPro
RaPro
Senbuvis
Senbuvis

Pranešimų skaičius : 172
Taškai : 5541
Reputacija : 11
Užsiregistravo : 2010-02-25
Amžius : 30
Miestas : Pajiešmeniai

http://www.modingas.tk

Atgal į viršų Go down

Ar dalyvausite? Empty Re: Ar dalyvausite?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 :: Kita :: Balsavimai

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume